× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Apart Eskişehir

Üniversite okumak herkesin hayali olan bir şeydir. Bazıları yıllarca çalışmasına rağmen bu imkanı kazanamamakta bazıları ise bu imkanı elde edebilmektedir. Bu imkanın elde edilmesi ile birlikte çeşitli sıkıntılarda baş göstermeye başlamaktadır. Su sıkıntıların başında kalacak yer sıkıntısı bulunmaktadır. Kimi öğrenciler yurtlar da kalmakta, kimi öğlenciler arkadaşları ile birlikte ev tutmaktadır. Fakat toplu yaşam ilk zamanlar eğlenceli olsa da zamanla sıkıntılar gün yüzüne çıkmaktadır.

 

 Yeni Alternatif Apartlar

 

 Eskişehir bilindiği üzere tam bir öğrenci şehridir. Bu şehir öğrenci üzerine kurulmuş bir sistemi vardır. Bu konuda öğrencilerin en büyük sıkıntısı araştırıldığında barınma problemi olduğu, barınacak yerin okula yakın olması ve ücretinin tabi ki öğrenciye uygun olması gibi durumlar olduğu aşikardır..

 

 Bu sorun üzerine yapmış olduğumuz apart Eskişehir ile öğrencilerin bu sorununu ortadan kalkmış bulunmaktadır. Bu apart daireler tek kişiye özel olup, içlerinde bir kişiye lazım olacak tüm malzemeler ve eşyalar bulunmaktadır. Ayrıca daireler okula bir tramvay uzaklığında olup bu konuda da oldukça cazip bir imkana sahiptir.

 

 Apartların ücretlerine gelinecek olur ise piyasanın çok altında bir fiyat politikası olup maksat değerli öğrencilere hizmet etmektir. Bu açıdan oldukça iddialı olan firma iç dizayn konusunda da oldukça başarılıdır. Kaliteli ses yalıtımı sayesinde hiçbir rahatsızlık hissedilmeyecek oldukça rahat bir imkandır. Aparlar ev veya yurt gibi imkanlara nazaran çok daha konforlu ve rahattır.

Pill Digital