× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Bayan Suit Apart

Eskişehir'de öğrenim gören bayan öğrenciler, rahat bir şekilde ders çalışabilmek ve güvenli bir yerde konaklamak için tercihlerini aparttan yana yapmaktadır. Apart odaları insanın içini ferahlatan bir görünüme sahip olduğu gibi modern teknoloji ile donatılmıştır. Huzurlu bir ortamda var olması gereken bütün aksesuarlar, Eskişehir bayan suit apart içerisinde vardır. Bina su, ısı, yangın ve ses yalıtımı yapılarak özel olarak inşa edilmiştir.

 

 Yapım ve tasarım sürecinde birinci sınıf malzeme tercih edilmekle birlikte işçiliğe de gereken önem verilmiştir. Üniversite yerleşkesine yakın bir konumda olan Eskişehir bayan suit apart konum olarak Eskişehir'in en hareketli bölgelerinden birindedir. Odaların her biri farklı büyüklükte olmakla birlikte her bütçeye uygun bir oda kiralamak mümkündür.

 

 Eskişehir Bayan Suit Apart Fiyatı

 

 Estetik ve konforun birleştiği Eskişehir bayan suit apart herhangi bir öğrenci yurdundan daha fazlasını vaat etmektedir. Bireysel kullanım düşünüldüğünde, bayan öğrenciler rahat edebilmekte ve sağlıklı, güvenli bir şekilde apartta barınmaktadır. Huzurun yanı sıra bir sürü konfor vaat eden odalar, oldukça uygun sayılabilecek fiyatlardan kiralanmaktadır.

 

 Apart yöneticisinden personeline kadar herkes, bayan öğrencilerin konforunu düşünmekte ve gözetmektedir. Sosyalleşme yönünden birçok ayrıcalık tanımakta ve bayan öğrenciler tarzına uygun arkadaşlar ile tanışmaktadır. Son derece köklü bir geçmişe sahip olan apart, uzun süredir hizmet vermektedir. Odaların sınırlı olmasından dolayı, bayan öğrenciler ellerini çabuk tutmalı ve erkenden kayıt olmalıdır.

 

 Eskişehir Bayan Suit Apart Kayıt

 

 Apartta kalan bayan öğrenciler, sürekli sosyalleşebilecekleri etkinliklere katılmakta ve tam anlamı ile üniversite hayatı yaşamaktadır. Keyifli ve konforlu bir şekilde barınmak isteyen bayan öğrenciler, boş odaları kapmak için erkenden kayıt işlemlerini tamamlamaktadır. Yatak, dolap, çalışma masası, çamaşır makinesi, buzdolabı öğrencilerin elinin altındadır.

 

 Şehrin her noktasına tek vasıta kullanarak ulaşabilen öğrenciler, günlük ihtiyaçlarını da zorlanmadan karşılayabilmektedir. Alarm sistemleri sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve asansör düzgün bir şekilde çalışmaktadır. Tek veya çift kişilik odaların fiyatları değişmekte ve bayan öğrenciler boş oda olduğu takdirde istedikleri seçimi yapabilmektedir. Güvenlik sisteminin sorunsuz bir şekilde çalışması, bayan öğrencilerin güvenli bir şekilde apartta barınmalarını sağlamaktadır.

Pill Digital