× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Kiralık Bayan Apart

Lüks ve güvenli bir konaklama arayanlar için apart en doğru adrestir. Tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilen odalar, bayan öğrencilerin büyük ihtiyaçlarına cevap olabilecek niteliktedir. Ev ve yurtta sıkıntılar ile uğraşmak istemeyenler, Eskişehir kiralık bayan apart ile en güzel zamanlarını kendilerine ayırmaktadır. Sosyal aktivite düşünüldüğünde zengin bir konumda yapılanmış olan apart, deprem yönetmeliğine uygun olacak şekilde yapılmıştır.

 

 Sıcak ve soğuğa karşı dayanıklı olmakla birlikte odalarda 7/24 sıcak su mevcuttur. Rahat ve yüksek kalitede hizmet almayı düşünenler, Eskişehir kiralık bayan apart tercihinde bulunmaktadır. Kocaman bir aile olan apart, aile sıcaklığını fazlasıyla vermektedir. Memnuniyete önem verilmesinden ötürü, apart yöneticileri bayan öğrenciler ile sürekli iletişim kurmaktadır.

 

 Eskişehir Kiralık Bayan Apart Güvenlik

 

 Gündüz ve gece apart güvenlik kameraları ile izlenmekte, özel güvenlik ile öğrencilerin güvenliği hat safhada sağlanmaktadır. Evin konforunu ve sıcaklığını aratmayan Eskişehir kiralık bayan apart üniversiteye kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Her odada öğrenciye özel dolap, ders çalışma masası ve birinci sınıf yatak bulunmaktadır.

 

 Odalar geniş olmasından ötürü son derece ferahtır ve öğrencilerin rahat bir şekilde ders çalışabilmesi için dizayn edilmiştir. Odalar tek kişilikten 5 kişiliğe kadar çıkmaktadır ve fiyatlar değişiklik göstermektedir. Ücretsiz internet erişimi ile öğrenciler internette istedikleri kadar dolaşabilmektedir. Apartta konaklayan öğrenciler apartın mutfağını kullanarak sabah, öğle ve akşam yemeklerini rahat bir şekilde yapabilmektedir.

 

 Eskişehir Kiralık Bayan Apart Temizlik

 

 Deneyimli personeller, her gün düzenli olarak odaların temizliğini yapmakta ve tuvalet, banyo gibi yerlerin temizliğine gereken önemi vermektedir. Ortalama 15 günde bir yatakların nevresimleri değiştirilmekte ve temizleri teslim edilmektedir. Her katta çamaşır makinesi vardır ve öğrenciler çamaşır makinesini istedikleri gibi kullanabilmektedir. Öğrenciler için gerekli olan bütün eşyalar, odalarda mevcuttur.

Eskişehir'de kalacak yeri olmayan öğrenciler için bayan apart daha fazla önem arz etmektedir. Eskişehir'e okumak için gelen bayan öğrenciler, aparta ayrı bir özen göstermektedir. İstenilen saatte aparta giriş ve çıkış yapılabilmekte ve hatta misafir bile getirilebilmektedir. Öğrencilik günlerini keyifli geçirmek isteyenler, uygun fiyatlardan bayan kiralık apart kiralayabilmektedir. Apart son derece kullanışlıdır, hatta dışarı çıkma gereği duymadan bütün ihtiyaçlar rahatça karşılanabilmektedir.

Pill Digital