× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Kız Apartları

Bir şehirden başka bir şehre uzun süreli konaklamalar için taşınmak kişiye ek bir yük getirir. Apartlar sayesinde bu yük en aza indirgenir. Eskişehir'de bulunan apartlar otel konforunda ve ev sıcaklığında hizmet sunuyor. Eskişehir kız apartları sayesinde özellikle öğrenciler rahat ediyor.

 

 Ailelerin de İçi Rahat

 

 Çocuklarını öğrenim görmeleri için şehir dışına gönderen ailelerin en büyük endişesi çocuklarının güvende olup olmadığıdır. Apart oteller sayesinde bu korku yerini iç huzura bırakıyor. Fiziki ve kameralı güvenliğe sahip olan apartlar sayesinde güvenlik had safhada tutuluyor. Tek ve çift kişilik odaların yanı sıra tek kişilik suitler sayesinde küçük metrekareli otel odalarının yerini ferah apart odaları alıyor. Üstelik bu odalarda elektrik ve internet hizmeti ücretsiz olarak sunuluyor. Bu da apartları ev tutmaktan daha cazip hale getiriyor.

 

 Hayatı Dolu Dolu Yaşayın

 

 Lüks olanaklar ve birinci sınıf manzaralar Eskişehir'in yeni sakinlerine inanılmaz bir yaşam tarzı sunuyor. Üniversite kampüslerinden sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan apartmanların yakınındaki öğrenci apartmanları, öğrenciler için ideal kampüs dışı konaklama seçeneğidir. Apartların ortak kullanım alanlarında arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz ya da odanızda bulunan televizyon sayesinde kendi başınıza vakit geçirebilirsiniz. Ders çalışmak ve ödev yapmak öğrenciler için çok kolay. Tek veya iki kişilik odaların sessizliğinde bulunan çalışma masaları sayesinde ders çalışmak keyifli bir eğlenceye dönüşüyor.

 

 Apartlar Sizin için İyi Bir Seçenek

 

 Yurt odanızın, konut salonunuzun ve üniversite kampüsünün dışında büyük bir dünya var. Bu büyük dünya, bir üniversite öğrencisi olarak yaşama şeklinizi değiştirebilecek kampüs dışı konutları içerir. Kampüs dışına çıkmak karmaşık bir karar olsa da, seçimi kolaylaştıracak bazı önemli avantajlar sunar. Bu avantajlar şunları içerir: daha fazla yaşam alanı elde etmek, para tasarrufu yapmak, yaşam deneyimi kazanmak, kendi kurallarınızı belirlemek ve çok çeşitli olanaklara erişmek.

 Yani, kiralık bir oda arıyorsanız ve kampüs dışı yaşamanın sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, bu avantajlar karar vermenize yardımcı olabilir. Apart odalarda kendi özgürlüğünüzü ilan edecek aynı zamanda güven içerisinde konaklayacaksınız. Böylelikle derslerinize ve sosyal yaşamınıza zaman ayırabilirsiniz.

Pill Digital