× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Öğrenci Apart

Öğrenci apartlarında konaklamak yurt, otel ve evde konaklamadan çok daha fazla avantaja sahiptir. Her bir konaklama merkezinin olumlu özelliklerini alan apartlarda yaşamak hem konforlu hem de uygun maliyetlidir. Bu nedenle özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen apartlarda tek ve iki kişilik odalar mevcuttur. İnternet ve elektrik giderlerinin apart yönetimi tarafından karşılandığı mekanlar lokasyon açısından da avantajlıdır.

 

 Size Daha Fazla Yaşam Alanı Verir

 

 Yurt odaları küçüktür. Bu odaları bir oda arkadaşı ile paylaşmak onu sıkışık hale getirebilir. Eskişehir öğrenci apart ise yaşam alanı olarak adlandırılabilecek kadar büyükler. Birinci sınıfta olduğunuz zaman bu kadar sıkışık bir alanda yaşamak havalı olabilse de, bu koşullar olgunlaşırken sizin için uygun olmayabilir. Kiralık kampüs dışı daireler ise çok daha büyüktür. Bu dairelerin ısınma giderleri, faturalar, ev arkadaşı bulma zorluğu, ev kirasında verilen taahhütler dezavantaj yaratır. Kiralık bir apart odası ise ideal büyüklüktedir. Bunun yanı sıra, apart odaları gerçek yaşam alanı sunar. Ek olarak, daha büyük, daha yetişkin benzeri bir alanın bir oda arkadaşı ile paylaşılması daha kolaydır.

 

 Yaşam Deneyimi Kazanın

 

 Yeni sorumluluklar çoğu insanın istemediği bir şeydir, ancak birçok genç üniversite öğrencisinin onlara olgunlaşmalarına yardımcı olması gereken bir şeydir. Evde yaşamak temelde size yetişkinlik için yumuşak bir baskı kurar. Bir ev tuttuğunuzda aşağıdaki problemlerle karşılaşabilirsiniz.

 

 *Kira, faturalar ve diğer giderler için bütçeleme

 *Temizlik, market alışverişi, yemek pişirme ve yaşam alanınızdaki temel bakım işlemlerini yapma

 *Dairenizdeki sorunları gidermek veya onarımları düzenlemek

 *Sözleşmeleri anlama ve imzalama

 Üzerinizde Baskı Hissetmeyin

 

 Apart otellerde bulunan odalar ise yaşam deneyimi kazandırırken üzerinizde bir baskı oluşturmaz. Apart oteller kampüs içi konaklama seçeneklerinden daha uygun maliyetlidir. Ancak, en iyi fırsatları bulmak için etrafa bakmaya istekli olmalısınız. En İdeal seçeneklere sahip olan yaşam alanını bulduktan sonra dilerseniz öğreniminizi tamamlayabilir, dilerseniz iş seyahatinizi verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun eğer Eskişehir'de konaklamanız gerekiyorsa tercihinizi apart otellerden yana kullanmalısınız. Böylelikle konaklama sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlayarak siz ve sevdiklerinizin içinin rahat olmasını sağlayabilirsiniz.

Pill Digital