× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Öğrenci Apartları Fiyatları

Eskişehir Türkiye çapında eğitim konusunda en önemli şehirler arasında yer almaktadır. Bu yüzden her sene farklı bölümler üzerinden yoğun olarak öğrenci akını gerçekleşir. Bu yoğunluğu karşılamak içinse farklı apartlar ön plana çıkmaktadır. Zengin olanakları ve öğrencilerin rahat edeceği pek çok donanım sayesinde, Eskişehir öğrenci apartları huzurlu bir öğretim dönemi sunuyor. Üstelik çok uygun Eskişehir öğrenci apartları fiyatları sayesinde, öğrenciler yıl boyunca düşük bütçeli üzerinden konaklama imkânı elde edebilmektedir.

 

 Uygun Fiyatlarla Güvenli Öğrenci Apart Hizmeti

 

 Eskişehir merkez olarak kurumsal bir yapıyla ele aldığımız öğrenci apartı bünyesinde, her konuda iyi bir eğitim sezonu imkanı sunuyoruz. Öğrenciler sağlığımız tüm olanaklar sayesinde konforlu şekilde konaklayabilir. Tek ya da iki kişilik odalar aynı zamanda suit oda çeşitleri arasında tercih gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ortopedik özelliğe sahip yataklar öğrencilerin rahat bir uyku dönemi yaşamalarına ve dinlemeye fırsat veriyor. Odalar içerisinde ayrıca televizyon ve 7/24 internet sayesinde sosyal olma, keyifli vakit geçirme şansı sağlanmaktadır.

 

 Güvenli ve Hızlı Ulaşım İmkanı Sunan Özel Apart Desteği

 

 Özellikle öğrenciler için üniversiteye ulaşım büyük önem taşır. Bunun bilincinde olarak gerçekleştirdiğimiz hizmet çatısı altında, şehir merkezindeki apartımız öğrencilere tek tramvay üzerinden üniversiteye ulaşım şansı tanıyor. Böylece sadece üniversiteye değil aynı zamanda Eskişehir'in farklı alanlarına kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

 Tamamen konforlu yataklar, dolaplar, komidin ve çekmece ile bir öğrenci için gerekli olan tüm eşyalar yer almaktadır. Aynı zamanda rahat bir çalışma ortamı içerisinde özel masa ve sandalye odalarda yer almaktadır. Kış aylarında sıcak biri yuva sunacak olan özel ısıtma sistemleri ise, öğrencilere rahat çalışmam ortamı yaratmaktır.

 Uygun Fiyatlarla Eskişehir Öğrenci Apartları

Çok uygun fiyatlar üzerinden sunduğumuz Eskişehir öğrenci apartları konusunda, güvenilir ve kaliteli alanımız ile ayrıca ailelere ayrı bir güven aşılamaktayız. Güler yüzlü ve konusunda tecrübe sahibi personelimiz ile güvenlik önlemlerimiz eşliğinde öğrenciler sadece eğitimlerine odaklanacak. Hem bütçenizi zorlamadan hem de çocuklarınızın rahatlıkla konaklayabileceği Eskişehir öğrenci apartları ile, eğitim sezonu çok daha rahat geçecek. Çok geç kalmadan hemen sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Pill Digital