× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Öğrenci Apartları

Her olanağı bulabileceğiniz ve güvenli ortam içerisinde konaklama sunduğumuz Eskişehir öğrenci apartları sayesinde, eğitim sezonunu huzurlu şekilde geçirebilirsiniz. Özellikle şehir merkezinde bulunan apart alanımız sayesinde, yalnızca tek tramvay üzerinden üniversiteye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda şehir merkezine kolaylıkla gidebilir ve günlük işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Güvenlik açısından ise deprem yönetmeliklerine uygun şekilde hazırlanmış binamız, öğrencilere ve ailelere ayrı bir güven sağlamaktadır. Tek ya da iki kişilik odalar üzerinden yapacağınız tercihin yanı sıra; tek kişilik suit odalar da bulunmaktadır.

 

 Güvenli Çalışma ve Dinlenme Ortamı

 

 Öğrencilerin bir apart içerisinde istedikleri en önemli etmen, rahatlıkla ders çalışabilecekleri ve dinlenebilecekleri bir alandır. Bunu profesyonel bir anlayışla gerçekleştirdiğimiz hizmet çatısı altında, odalarımız tam donanımlı olanaklarıyla sizlere sunuluyor. Ortopedik özelliğe sahip yataklarda dinlenebilir ve uykunuzu en iyi şekilde alabilirsiniz.

 

 Aynı zamanda ders çalışabileceğini sessiz, sakin ve huzurlu bir ortam sizlere sunuluyor. Odalar içerisinde ders çalışabileceğiniz özel masa ve sandalyeler sizleri bekliyor. Böylece yıl içerisinde sadece derslerinize odaklanabilir; geri kalan tüm hizmeti bize bırakabilirsiniz.

 

 Sosyal Olma İmkanı

 

 Güvenlik ve konforlu şekilde ders çalışma ortamının yanı sıra, pek çok açıdan sizlere sosyal olma imkanı sağlıyoruz. Özellikle ortak alan sayesinde farklı insanlarla sohbet edebilir ve yepyeni dostluklar kurabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 internet sayesinde dünya ile her daim iletişim halinde kalırsınız.

 Böylece sıkılmadan apart içerisinde keyifle vakit geçirme şansını elde edebilirsiniz. Diğer yandan 7/24 sıcak su ve televizyon ile daha pek çok olarak oda içerisinde sizleri bekliyor. Dolap, komidin ve çekmece gibi eşyalarınızı rahatlıkla geliştirebileceğiniz alanlar, her oda içerisinde yer almaktadır.

 

 Sezon Boyu Güvenli Yaşam Fırsatı

 

 Eğitim sezonu boyunca güvenli şekilde yaşamınıza fırsat veren apart, üretim olanakları profesyonel düzeyde sunuyoruz. Özellikle mantolama (yalıtım sistemi) ve özel ısıtma sistemi sayesinde kış aylarını sıcacık odada güvenle geçirebilirsiniz. Kahvenizi ya da çayınızı alabilir ve ister ders çalışabilir ister televizyon seyredebilir ya da internete girebilirsiniz. Yıl boyunca sağlıklı ve güvenli şekilde tüm konforun sunulduğu lüks olanaklarımız ile sizlere en iyi eğitim sezonunu geçirmenize olanak tanıyoruz.

Pill Digital