× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Tek Kişilik Bayan Apart

Her ne kadar ebeveynler tüm çocukları eğitimleri için şehir dışına çıktığında tedirgin olsa dahi; söz konusu kızlar olduğunda çok daha titiz davranmaktadır. Özellikle tercih edilecek bir apart için tüm olanaklar her açıdan çocuklarının rahatlığını sağlaması gerekir. Konfor ve rahatlık ile birlikte eğitim konusunda tüm olanaklar ellerinin altında olmalıdır. En önemlisi hem konum açısından hem de konaklama noktasında güvenlik etkin şekilde apart bünyesinde ele alınmış olması gerekir. Bunu gerçekleştiren Eskişehir tek kişilik bayan apart bünyesinde, sizlere en iyi olanakları sunmaktan gurur duyarız.

 

 Eskişehir Tek Kişilik Bayan Apart Bünyesinde Konfor

 

 Tek kişilik normal ve suit odalar eşliğinde bayan öğrenciler büyük bir rahatlık içerisinde eğitim hayatlarını geçirebilir. Ortopedik tasarımla hazırlamış yataklar sayesinde, öğrenciler günün yorgunluğunu rahatlıkla dinlenerek atabilir ve kesintisiz uyuyabilir.

 

 Aynı zamanda sessiz ve sakin, huzurlu bir ortam içerisinde masa ve sandalye üzerinde rahatlıkla ders çalışabilir. Sosyal yaşantısını devam ettirebilmek için 7/24 internet, televizyon ve ortak alan güvenilir hizmet altında sunulmaktadır. Yani bayan öğrenciler için gerekli olan tüm olanaklar, apartman girişinde güven içerisinde sunulmaktadır.

 

 Şehir Merkezinde Eskişehir Tek Kişilik Bayan Apart

 

 Konum açısından şehir merkezinde olması ile beraber bayan öğrenciler, rahatlıkla her yere ulaşım imkânı elde edebilmektedir. Özellikle tek tramvay üzerinden doğrudan üniversiteye ulaşım imkanı bulunuyor. Ayrıca Eskişehir'in her noktasına rahatlıkla öğrenciler ulaşabilir ve güvenli şekilde yeniden aparta dönüş yapabilir.

 

 Deprem yönetmeliğine uygun şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş 4 katlı binamızda, öğrenciler güvenli şekilde eğitim hayatını geçirebilir. Ayrıca mantolama (ısı yalıtım) sistemi binanın her noktası için özel olarak geliştirilmiş durumdadır. Buna özel ısı sistemleri eklendiğinde öğrenciler soğuk kış aylarında konforlu şekilde konaklayabilir.

 

 Güvenli ve Çok Uygun Fiyatlarla Eskişehir Tek Kişilik Bayan Apartlar

 

 Günümüzde bayan öğrenciler için apartlar büyük öneme sahip hale geldi. Özellikle her olanağın lüks bir ayrıcalık ile sunulması, bayan öğrencilere ayrıca etkin bir güvenlik hissi sunuyor. Yüksek güvenlik önlemleri ve güler yüzlü personelimiz ile, çocuklarınızı güvenle Eskişehir tek kişilik bayan apartlar bünyesinde bize emanet edebilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlarla sezonu düşük bütçeli üzerindne kaliteli Apart bünyesinde değerlendirmeniz mümkün.

Pill Digital