× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Yurt Fiyatları 2019

Okul dönemi yurt bulmak adına uğraşmamak için yaz döneminde araştırmaya başlamak gerekir. Özellikle kaliteli ve güvenilir, her olanağı en iyi şekilde öğrencilere sağlayan yurtları tercih etmek büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda fiyat olarak en uygun bütçe üzerinden seçim yapmak da elbette öğrenciler ve ebeveynler adına önem teşkil etmektedir. Bu konuda Eskişehir yurt fiyatları 2019 için en uygun bütçeler dahilinde güvenli konaklama imkanı sunmaktayız. Öğrencilerin her konuda tüm olanakları bulabileceği yurt bünyesinde, onların sadece derslerine odaklanmalarına fırsat tanımaktayız.

 

 Zengin Olanaklarıyla Eskişehir Yurt Hizmeti

 

 Eğitim dönemi başlamadan önce öğrenciler adına yurt büyük öneme sahiptir. Özellikle aileler çocuklarının güvenli yerde konaklaması ve eğitimine devam etmesi adına titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bunun bilincinde olarak gerçekleştirdiğimiz hizmet politikamız dahilinde, öğrencilere konforlu ve rahat odalar sunuyoruz.

 

 Tekli ve iki kişilik odalar arasında tercih yapabilir; 2019 yılının en uygun fiyatları üzerinden tercih gerçekleştirebilirsiniz. Ortopedik özelliğe sahip yataklar sayesinde öğrenciler hem dinlenme hem de kesintisiz uyuma şansı elde edilebilecektir. Ayrıca geniş masa ve konforlu sandalye sayesinde rahatlıkla çalışmalarını sürdürebilir. Eğitimlerine ayrıca estek olmak amacıyla tüm öğrenciler 7/24 sınırsız internet bağlantısından faydalanabilir.

 

 Uygun Bütçeler ile Yurt Desteği

 

 Her aileye ve öğrenciye uygun fiyatlar ile sunduğumuz yurt hizmetini, güven içerisinde alabilirsiniz. Özel odaların ve tam donanımlı eşyaların yanı sıra, ayrıca öğrenciler için sosyal olma alanı da sunuyoruz. Böylece arkadaşlarıyla beraber keyifli sohbetler gerçekleştirebilir ve zorlu eğitim hayatından bir nebze de olsa uzaklaşabilir.

 Özel eğitim bu olanaklar çok uygun fiyatlar üzerinden her ailenin bütçesine göre sunulmaktadır. Şehir merkezinde olan yurt sayesinde, öğrenciler tek tramvay üzerinden üniversiteye ulaşabiliyor. Aynı zamanda Eskişehir’in her noktasına kolaylıkla ve zamanında ulaşabilir; vakitten kazanç elde edebilirsiniz.

 

 Güvenilir ve Konforlu Yurt Olanağı

 

 Deprem yönetmeliğine uygun şekilde hazırlanmış olan binamız, öğrencilere güvenilir bir alan yaratmış durumda. 4 katlı binamız bünyesinde tüm odalar konforlu ve geniş bir alana sahiptir. Aynı zamanda 7/24 sıcak su, televizyon ve özel ısıtma sistemleri ile rahat bir alan yaratılmış durumda. Uygun bütçeli yurtlarımız için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Pill Digital