× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Bayan Apart Eskişehir

Rahatlığın ve güvenliğin buluşma adresi olan bayan apart, kaliteli bir hizmet sunmaktadır. İşlek ve ana caddedeki konumu dolayısı ile üniversiteli öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Sıcak bir ev ortamı sunan bayan apart Eskişehir 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişilik odalardan ibarettir. Huzurlu bir konaklama isteyen kişilerin genellikle ilk adresi olmaktadır. Yeni mobilyalar ile düzenlenen odalar, oldukça konforludur.

 

 Eskişehir'de üniversite kazanan bayan öğrenciler, nerede kalacaklarını sorun etmemeli ve konforlu bir konaklama için bayan apartı tercih etmelidir. Öğrencilerin rahatı ve konforu düşünülerek dizayn edilmiş olan bayan apart Eskişehir aksesuarlar ile zengin bir görünüme kavuşturulmuştur. Oldukça sağlam bir bina içerisinde olmakla birlikte bina tasarım olarak da ön plana çıkmaktadır.

 

 Bayan Apart Eskişehir İmkanları

 

 En hareketli bölgelerden birinde bulunan bayan apart Eskişehir ile sosyal alanlara olan mesafe oldukça kısadır. Kullanışlı ve estetik bir plana sahip olan apart odaları, yeni çağın apart konseptini yansıtmaktadır. Tam güvenlikli olması ile birlikte tam donanımlıdır. Bayan öğrenciler rahat bir şekilde ders çalışabilmekte ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

 Her odada televizyon, buzdolabı, ders çalışma masası ve halı vardır. Her bayan öğrenin kendine has bir giysi dolabı vardır ve yataklar ortopediktir. Profesyonel güvenlik ve acil yardım hizmeti 7/24 çalışmaktadır. Odaların temizliği ücretsiz olarak, apart personeli tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir doğal afet karşısında, yangın alarmı gibi alarmlar hemen devreye girmektedir.

 

 Bayan Apart Eskişehir Güvenli Ortam

 

 Bayan öğrencilerin kendisini aparta ait hissetmesi için aile sıcaklığının tam olarak verilebilmesi için tüm okul hayatlarını olumlu anlamda etkileyecek aktiviteler düzenlenmektedir. Her odada ayrı bir tuvalet ve banyo vardır, öğrenciler tuvalet ve banyo ihtiyaçlarını odanın dışına çıkmak zorunda kalmadan karşılayabilmektedir.

 Bütün toplu taşıma araçlarına yakın bir konuma sahip olmakla birlikte bayan öğrenciler için hobi ve dinlenme odaları mevcuttur. Farklı sosyal aktiviteler apart yöneticileri tarafından düzenlenmekte ve bayan öğrenciler bu aktivitelere aktif olarak katılım sağlamaktadır. Wifi imkanı ile bayan öğrenciler 7/24 internete erişebilmektedir. Bayan öğrenciler ile apartta kalmadan önce bir sözleşme imzalanır ve bu sözleşme iki tarafın da haklarını korumaktadır.

Pill Digital