× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Apart Fiyatları

Yaz aylarının gelmesi ile beraber gelecek sezon için aileler ve öğrenciler apart arayışına başladı. Her öğrencinin isteği ise tüm olanakların tek bir çatı altında sunulmasıdır. Böylece yalnızca derslerine odaklanabileceği, sosyal aktivitelerini de rahatlıkla gerçekleştirebileceği sahip olabilir. Tabi en önemlisi güvenilir ve zengin olanakların yanı sıra fiyatlardır. Bu konuda çok uygun Eskişehir apart fiyatları üzerinden en iyi konaklama alanına sahip olmak için, hemen site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 Uygun Fiyatlarla Farklı Özellikler

 

 Apart içerisinde pek çok özelliğe sahip olabileceğiniz özel bir ortam yaratılmış durumda. Tek ya da iki kişilik odalar, ortak alan, özel ısınma sistemleri, internet ve televizyon gibi daha pek çok olanak tüm yıl boyunca değerlendirilebilir. Özellikle sıcak su ve internet günün 24 saati boyunca sunulmaktadır. Konforlu ve ortopedik yataklar sayesinde dinlenme şansı elde edilirken, rahatça uyuma şansı elde edilebilir. Bütün bu olanaklar üstelik Eskişehir’e özel olarak apart bünyesinde çok uygun fiyatlar ile sunuluyor.

 

 Güvenli Apart

 

 Öğrenciler için güvenli ortamın sunulduğu apart bünyesinde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Tek düşünceniz eğitim olacak bu özel apart, aynı zamanda deprem yönetmeliğine uygun şekilde yapımı gerçekleştirilmiştir. Diğer yandan sosyal olunabilecek ve keyifli bir sohbet gerçekleştirilecek ortak alan, öğrencilere güvenli şekilde huzurlu ortam içerisinde sağlanmaktadır. Tabii ders çalışma ortamı için özel masa ve sandalye ile tüm olanaklar oda içerisinde yer alıyor.

 

 Her Alana Ulaşım İmkanı

 

 Şehir merkezinde bulunan apart sayesinde yalnızca tek tramvayla üniversitelere ulaşım kolaylığı elde edilebilir. Böylece zaman kaybetmeden eğitim alanına gidilebilir ve yeniden vakitli şekilde dönüş sağlanabilir. Ayrıca şehirde bulunan tüm olanaklara hemen ulaşılabilir. Böylece günlük ihtiyaçlar giderilebilir ve gün içerisinde kolay bir ulaşım elde edebilir.

Uygun Fiyatlarla Apart

 

 Çok uygun fiyatlar üzerinden değerlendirebileceğiniz apart bünyesinde, Eskişehir her olanağıyla ayağınıza serilmektedir. Her bütçeye uygun odalar tam donanımlı şekilde tercih imkanı sunuyor. Bütçenize bağlı olarak tek odalı ya da iki odalı şekilde seçim yapabilir; eğitim yılı boyunca güvenli ve konforlu şekilde konaklama imkânı elde edebilirsiniz. Mantolama (ısı yalıtımı) sistemine sahip olan 4 katlı bina kapsamında, eğitim yılını sıcak bir ortam içerisinde geçirebilirsiniz.

Pill Digital