× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Apart

Müşteriler telefon ya da internet üzerinden ulaşarak Eskişehir apart ve oda seçeneklerini değerlendirebilirler. Son derece uygun fiyatlı olan bu odalar günlük ve haftalık olarak tutulabilir. Son derece ferah ve havadar olan odalarda tüm ihtiyaçları karşılayacak aksesuar ve mobilyalar da bulunuyor. Ev konforunu sunan apartlarda ortak alanlar da mevcuttur. Bu alanlarda dinlenebilir ve televizyon izlenebilir.

 

 Bu apartlar şehir merkezine çok yakın olmasıyla da misafirlerine büyük avantaj sağlıyor. Başta tramvaylar olmak üzere tüm ulaşım noktalarına ve çarşı durağına da yakındır. Telefonla randevu alınabilir ya da online kayıt formu doldurulabilir.

 

 Tek Kişilik Odalar

 

 İlk seçenekler arasında tek kişilik odalar yer alıyor. Fiyatları diğer odalara oranla çok daha ekonomiktir. Tüm 1 kişilik odalar güneş almaktadır. Konforuna kadar güvenliğine de önem veren misafirler için birçok farklı alt yapıya sahiptir. Bunların başında yangın güvenlik sistemleri geliyor. Aynı zamanda merkezi ısıtma sistemi sayesinde özellikle sonbahar ve kış aylarında istenen oda sıcaklığı sağlanmaktadır. 7 / 24 sıcak su bulunuyor. Ek olarak çamaşır yıkama ve ütü yapma imkanını sunan çeşitli aletler de tek kişilik odaların içerisinde misafirlerini bekliyor.

 

 İki Kişilik Odalar

 

 2 kişilik odalar da tıpkı tek kişilik odalar gibi konforu ve güvenliği bir arada sunuyor. İçerisinde iki kişilik yatak dışında dolap ve çekmeceler de bulunmaktadır. Kablosuz olan internet yüksek hızıyla kullanıma açıktır. Üst katlarda bulunan çift kişilik odalara asansörle ulaşım sağlanabilir. Güler yüzlü bir hizmet ile karşılanan misafirler konaklama süresi boyunca tüm isteklerini yetkililere iletebilir. Çay ve kahve içmek isteyenler için sıcak su ücretsiz olarak veriliyor. Tamamen geniş ve ferah olan bu odaların her birinde pencere ve balkon da yer alıyor.

 İki kişilik odalar dışında tek kişilik suit odalar da değerlendirilmeye açıktır. Bu odalarda ek olarak banyo ve mutfak da bulunuyor. Yemek yapmak için gerekli olan tüm ekipmanlara mutfak kısmından ulaşılabilir. Apartlarda ek olarak herkesin ortak olarak kullanabileceği spor salonu da bulunmaktadır. Odalar tutulmadan önce internet üzerinden fotoğraflarını incelemek ve buna göre karar vermek mümkündür.

Pill Digital