× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Apartlar

Eğitim-öğretim konusunda büyük öneme sahip olan Eskişehir, her sene farklı bölümler üzerinden yoğun üniversite öğrencisini misafir etmektedir. Tabii eğitim söz konusu olduğunda konaklama büyük öneme sahiptir. Öğrenciler ve aileler sağlıklı, güvenli ve tüm olanakların eksiksiz şekilde sunulduğu apartları tercih etmektedir. Kaliteli hizmet ile Eskişehir apartlar arasında size sunduğumuz tüm olanaklar eşliğinde eğitim yılını güvenle geçirebilirsiniz. Hem sakin bir ortamda ders çalışma imkanı hem de sosyal olma şansı sunan ortak alan rahatlıkla kullanılabilir.

 

 En İyi Eskişehir Apart

 

 Her konuda üstün özellikler sağlayan apart bünyesinde sizlere en iyi olanakları sunuyoruz. Özellikle bu konuda farklı Eskişehir apart seçenekleri arasında ayrıcalıklarımız ile öğrencilerin huzurlu bir ortam içerisinde konaklamasına fırsat vermekteyiz. Şehir merkezinde olduğundan dolayı öğrenciler rahatlıkla tek tramvay üzerinden üniversiteye ulaşabilmektedir. Aynı zamanda Eskişehir'de her yere kolaylıkla ulaşım şansı böylece değerlendirilebilir.

 

 Konforlu ve Rahat Apart Alanı

 

 Bütün eğitim sezonunu konforlu ve rahat şekilde geçirebileceğiniz odalar içerisinde, tüm olanaklar sunulmaktadır. Ortopedik ve konforlu yataklar, çalışma alanı sunan masa ve sandalye ile televizyonu keyifle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 7/24 verilen internet sayesinde dünyada bağlantınızı asla kesmezsiniz. Tabii yine 7/24 sağlanan sıcak su sayesinde günün yorgunluğunu atarak konforlu yataklarda dinlenebilirsiniz.

 

 Kurallara Uygun Güvenilir Apart

 

 Deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlanmış binamız sayesinde, güvenli şekilde konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda mantolama sistemi sayesinde özel ısı yalıtımı, sıcak bir ortam içerisinde yaşama imkanı sunuyor. Özel ısıtma sistemi ise en soğuk havalarda dahi sorun yaşamadan konaklama fırsatı 

vermekteyiz. Diğer yandan sosyal olabileceğiniz ortak alan sayesinde, yeni insanlarla tanışabilir ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Eskişehir Ayağınızın Altında

 

 Tam donanımlı apart imkanı sunduğumuz hizmet çatısı altında sizlere tüm olanakları sağlamaktayız. Aynı zamanda Eskişehir, yakın ulaşım alanları sayesinde ayağınızın altına seriliyor. Hem üniversiteye kolaylıkla ulaşabilir hem de Eskişehir'in farklı yerlerine rahatlıkla gidebilirsiniz. Güler yüzlü ve konusunda tecrübe sahibi olan uzman personel dahilinde, ayrıca ihtiyacınız olan tüm olanaklara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğitim sezonu başlamadan önce en konforlu ve güvenilir konaklama için hemen site üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Pill Digital