× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Bayan Apart Daireler

Eskişehir'in en merkezi konumunda yer alan apart bünyesinde, öğrenciler eğitim hayatını güvenli şekilde geçirebilir. Güvenlik ve konfor ile tüm koşulların eksiksiz şekilde sağlandığı Eskişehir bayan apart daireler her açıdan birbirinden farklı avantajlar sunuyor. Özellikle tek tramvay üzerinden üniversiteye ulaşım imkanı, öğrencilere zamandan kazanç tanıyor. Şehir merkezinde bulunan apart ile birlikte, öğrenciler Eskişehir'deki tüm olanaklara rahatlıkla ulaşım şansı elde edebiliyor.

 

 Özel Odalar İle Eskişehir Bayan Apart Daireler

 

 Tam donanımlı odalar sayesinde öğrenciler eğitim sezonun rahat ve güvenli biçimde geçirebilecek. Özellikle ortopedik ayrıcalığa sahip olan yataklar hem dinlenme hem de kesintisiz koyma imkanı sunuyor. Masa ve sandalye eklemesi ise öğrencilerin sessiz ve sakin bir ortamda derslerin çalışmasına olanak tanımaktadır. Tek ya da iki kişilik odalar ile birlikte tek kişilik suit oda seçenekleri arasında tercih gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda tüm eşyaları rahatlıkla koyabilmek için dolap, çekmece ve komidin gibi tüm eklemeler oda içerisinde yer almaktadır.

 

 Her Güvenliği Sağlayan Eskişehir Bayan Apart Daireler

 

 Deprem yönetmeliğine uygun şekilde radye temel üzerine hazırlanmış apartımız, öğrencileri ayrı bir güvenlik hissettiriyor. Diğer yandan yüksek güvenlik sayesinde bayan öğrenciler eğitim hayatları süresince rahatça konaklayabilir. Özellikle ebeveynler açısından söz konusu kız çocukları olduğu zaman daha tedbirli davranırlar.

 

 Bu tedbiri tüm olanakları sağladığımız Eskişehir bayan apart daire seçenekleri bünyesinde sizlere en iyi desteği sunmaktan gurur duyarız. Ayrıca mantolama (ısı yalıtım) ile özel merkezi sistem ısı sistemi sayesinde öğrenciler, kış aylarını hiçbir rahatsızlık duymadan sıcacık odalarında geçirme şansı elde ediyor.

 Geniş Sosyal Olanakları ile Eskişehir Bayan Apart Daire

 Öğrencilerin her türlü konforu sağlanmış olan apartımız bünyesinde, farklı sosyal olanaklar da yer almaktadır. Oda içerisinde 7/24 sınırsız internet ve televizyon olanağı bulunuyor. Aynı zamanda apart içerisindeki ortak alan sayesinde arkadaşlarla sohbet edebilir ve sosyal olabilir. Çok uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmet çatısı altında, öğrencilere eğitim hayatını güvenli, konforlu, huzurlu ve zengin olanaklarla geçirebilir. Bu konuda hemen site üzerinden bağlantı kurabilir ve destek alabilirsiniz. Öğrencilerin eğitim hayatını her açıdan rahat geçmesi için tüm olanakları sunuyoruz.

Pill Digital