× ANASAYFA HAKKIMIZDA ODALAR BİZDEN HABERLER GALERİ ULAŞIM İLETİŞİM

Eskişehir Bayan Apartlar

Apart odalar her zaman bir ev kiralamak veya otel odası tutmaktan daha avantajlı olmuştur. Otel odalarında giriş çıkış saatleri bellidir ve tüketiciden almadığı hizmetler için de ücret ödenir. Örneğin; tüketici öğle yemeklerini otelde yemek istemiyor olabilir. Kişi yemek yemese dahi otel yönetimi bu ücreti kişi henüz konaklama yapmadan dahi alır. Bir ev tutmaksa kimi zaman daha avantajlı görünse de konforlu değildir. Bir ev tuttuğunuzda öncelikle bu evi eşyalarla doldurmanız gerekecektir. Belirli bir süreliğine bir şehirde konaklıyorsanız bu durum size ekstra maliyet getirecektir.

 

 Evinize Döndüğünüzde Eşyalarınız Yanmasın

 

 Bir ev tutulduğunda ihtiyaç duyduğunuz buzdolabı, yatak gibi eşyalar konaklama süreniz bittikten sonra ya bağışlanır ya da hiç uğruna satılır. Durum böyle olunca da kişi maddi ve manevi olarak zarara girer. Evlerin güvenliği de bulunmadığı için kişi hem huzursuz bir şekilde konaklayacak hem de maddi açıdan zarar görecektir.

 

 Eşyalı dairelerin fiyatı da o eşyaları satın aldıracak kadar ek maliyet gerektirir. Evin elektrik, su, doğal gaz gibi giderlerinin yanı sıra temizlik işleri de kişi üzerinde büyük bir külfet oluşturmaktadır. Eskişehir bayan apartlar sayesinde belirli bir süreliğine konaklamada bulunmak durumunda olan insanların içi artık rahat.

 

 Fatura ve Eşya Düşünmek Zorunda Değil

 

 Apartlarda internet ve elektrik giderleri apart yönetimice karşılanır. Bu da ödediğiniz ücretin içinde faturaların da olduğu anlamına gelir. Temizlik hizmeti de veren apartlar sayesinde odanızı için endişelenmek zorunda kalmazsınız. Oda tercihinde bulunarak konaklayacağınız alanın büyüklüğünü siz belirleyebilirsiniz. İster ihtiyacınız olan tüm donatılara sahip olan bir odada, isterseniz de suit şeklinde dizayn edilen bir odada konaklayabilirsiniz.

 

 İstediğiniz şekilde tercihinizi değiştirebilir, dilerseniz iki kişilik odalarda kalabilirsiniz. İki kişilik odaların ücretleri tek kişilik odalara nazaran daha uygundur. Bir arkadaşınız veya sizin gibi daha düşük ücret ödemek isteyen bir kişiyle masrafları paylaşarak konaklama deneyiminizi çok daha uygun bir fiyata edinebilirsiniz. Ortak alanlara da sahip olan odalar sayesinde evinizin konforunda bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Her birinde yataktan dolaba, televizyondan çalışma masasına kadar her şeyin bulunduğu odalarda konforlu günler geçirin.

Pill Digital