Açelya Apart Eskişehir

Yol Tarifi Al

Blog

Eskişehir Apart Fiyatları 2023

eskisehir-apart-fiyatlari-2023.png

Okul dönemi yurt bulmak adına uğraşmamak için yaz döneminde araştırmaya başlamak gerekir. Özellikle kaliteli ve güvenilir, her olanağı en iyi şekilde öğrencilere sağlayan yurtları tercih etmek büyük öneme sahiptir.

Aynı zamanda fiyat olarak en uygun bütçe üzerinden seçim yapmak da elbette öğrenciler ve ebeveynler adına önem teşkil etmektedir. Açelya Apart, Eskişehir ‘de kız öğrenci apartı arayan herkes için en uygun bütçeler dahilinde güvenli konaklama imkanı sunmaktadır. Öğrencilerin her konuda tüm olanakları bulabileceği yurt bünyesinde, onların sadece derslerine odaklanmalarına fırsat tanımaktayız.

Konforlu, Güvenli Kız Öğrenci Apartı

Eğitim dönemi başlamadan önce öğrenciler adına yurt büyük öneme sahiptir. Özellikle aileler çocuklarının güvenli yerde konaklaması ve eğitimine devam etmesi adına titiz bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bunun bilincinde olarak gerçekleştirdiğimiz hizmet politikamız dahilinde, öğrencilere konforlu ve rahat odalar sunuyoruz.

Tek ve çift kişilik odalarımızı inceleyerek 2023 yılının en uygun fiyatları üzerinden tercih yapabilirsiniz. Odalarımızda ortopedik özelliğe sahip yataklar sayesinde öğrenciler hem dinlenme hem de kesintisiz uyuma şansı elde edilebilecektir. Ayrıca çalışma masası ve sandalyesi ile rahatlıkla çalışmalarını sürdürebilir. Apartımızda 24 saat kesintisiz ulaşabileceğiniz sınırsız internetle tüm çalışmalarınızı dairenizde gerçekleştirebilirsiniz.

Apartımızda fiyatlar günümüzün şartları değerlendirildiğinde sunduğumuz olanaklara göre en minimum seviyede tutularak Eskişehir’de uygun fiyatlı konaklama yeri arayan öğrencileri mağdur etmemeye çalışıyoruz.

Deprem Yönetmeliğine Uygun Öğrenci Apartı

Deprem yönetmeliğine uygun şekilde hazırlanmış olan binamız, öğrencilere güvenilir bir alan yaratmış durumdadır. 4 katlı binamız bünyesinde tüm odalar konforlu ve geniş bir alana sahiptir. Aynı zamanda 7/24 sıcak su, televizyon ve özel ısıtma sistemleri ile rahat bir alan yaratılmıştır.

sosyal medya
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım